جاذبه های گردشگری شهر رحیم آباد

رحیم آباد شهری در بخش رحیم آباد شهرستان رودسر است. این شهر  از شمال به شهر کلاچای و از شرق به شهر رامسر و از غرب به شهر املش و سیاهکل و از جنوب به استان قزوین راه دارد.

در این مطلب مکان های دیدنی این شهر رحیم آباد و حومه آن را برای شما بازگو میکنیم. از جاذبه های گردشگری این شهر میتوان به انواع آبشار ها و روستا و جنگل ها و کوه ها اشاره کرد که دارای طبیعتی بکر هستند.

قلعه گردن رحیم آباد

این قلعه که به نام هایی ماننده تول لات ( طول لات ) نیز مشهور است دارای قدمتی بسیار زیاد است. شاید دلیل نامگذاری این قلعه به تول لات قرار گرفتن آن در روستایی به همین نام باشد. بر اساس شواهد این قلعه جزو قدیمی ترین قلعه های موجود در استان گیلان است. این قلعه در تاریخ 1382 با شماره ثبت 9407 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره این قلعه وارد مطلب قلعه گردن رحیم آباد شوید.

قلعه گردن رحیم آباد رودسر

آبشار میلاش رحیم آباد

این آبشار که یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین آبشار های این منطقه است در روستایی به همین نام قرار دارد. ارتفاع این آبشار حدود 25 متر  و عرض آن نیز 8 متر است. به دلیل شیب کمی که دارد استخر روبروی این آبشار کوچک است. این آبشار که از کوه بندبن سرچشمه میگیرد یکی از زیبایی های این منطقه است. جهت مشاهده تصاویر و آدرس دقیق این مکان دیدنی وارد مطلب آبشار میلاش شوید

آبشار زیبای میلاش شهر رحیم آباد

این مطلب هنوز کامل نشده است به زودی جاذبه های گردشگری دیگر این شهر را در همین مطلب برای شما قرار خواهیم داد.

طراحی و سئو توسط تیم پشتیبانی گیلان من نقشه سایت نقشه بخش گردشگری