جاذبه های گردشگری بندر کیاشهر

بندر کیاشهر یکی از شهرهای زیر نظر شهرستان آستانه اشرفیه است که در حدود 17 کیلومتری این شهرستان واقع شده است. این شهر دارای طبیعت زیبایی است که نمود آن را میتوانید در پارک ملی بوجاق این شهر مشاهده کنید. در این مطلب به صورت اختصاص اقدام به بررسی مکان های تفریحی این شهر میکنیم. با ما در معرفی این مکان ها همراه باشید. همچنین در لینک روبرو میتوانید جاذبه های گردشگری شهرستان آستانه اشرفیه را مشاهده کنید.

پل چوبی

پل چوبی بندر کیاشهر در حدفاصل بین این شهر تا ساحل آن قرار دارد و از بین تالاب بوجاق و نی زار های زیبا میگذرد. طول این پل به 700 متر و عرض آن 2.5 متر است . در بین مسیر مکان های برای عکاسی و استراحت نیز در نظر گرفته شده است. پل چوبی قدیمی که بسیار فرسوده شده بود توسط شهرداری این بندر تعویض شد. برای مشاهده تصاویر بیشتر و همچنین آدرس دقیق آن وارد مطلب پل چوبی بندر کیاشهر شوید.

پل چوبی بندر کیاشهر استان گیلان

پارک جنگلی

پارک جنگلی بندر کیاشهر در بین قسمت ساحلی و شهری این بندر قرار دارد و دارای وسعتی به بزرگی 18 هزار متر مربع است . این پارک ساحلی از شمال به منطقه ساحلی از جنوب به بندر کیاشهر و از شرق به دهکده ساحلی و از غرب به نهالستان بندر کیاشهر محدود میشود. جهت مشاهده تصاویر وهمچنین آدرس وارد مطلب پارک جنگلی کیاشهر شوید.

پارک جنگلی بندر کیاشهر

پارک جنگلی صفرابسته

پارک جنگلی صفرا بسته به علت قرارگرفتن در روستایی به همین نام شناخته شده است. این پارک جنگلی بسیار بکر است و امکانات گردشگری بسیار کمی در آن ساخته شده است. به علت رشد درختان در اطراف جاده این روستا حالت تونل پیدا کرده است که بسیار برای گردشگران جذاب است. اطلاعات بیشتر در مطلب پارک جنگلی صفرابسته

پارک جنگلی صفرابسته کیاشهر

پارک ملی ( تالاب ) بوجاق

پارک ملی بوجاق نخستین پارک خشکی دریایی ثبت شده کشور است که دارای بیش از 3260 هکتار مساحت است. این تالاب از شمال به دریای خزر و از جنوب به بندر کیاشهر و از غرب به زیباکنار و از شرق به تاسیسات صدا و سیما محدود میشود. این تالاب به عنوان سایت پرنده نگری کشورثبت شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین عکس ها و تصاویر وارد مطلب تالاب بوجاق شوید.

پارک ملی بوجاق

اسکله ماهیگیری

در قسمت شمال غربی این شهر در نزدیکی تالاب بوجاق و سفید رود اسکله ای ایجاد شده است که محل ماهیگیری و اداره شیلات این شهر در این قسمت قرار دارد . همچنین قدیمی ترین اسکله ماهیگیری استان گیلان در دهنه سفید رود و در این شهر قرار دارد. در اینجا در فصل های مجاز صید ماهی انجام میشود.اطلاعات بیشتر در مطلب اسکله ماهیگیری کیاشهر

اسکله ماهیگیری بندر کیاشهر

این مطلب به صورت دوره ای آپدیت خواهد شد و اطلاعات جدید وهمچنین جاذبه های گردشگری جدید این شهر به آن اضافه خواهد شد.

طراحی و سئو توسط تیم پشتیبانی گیلان من نقشه سایت نقشه بخش گردشگری