پارک های شهر بندر انزلی

شهرستان بندر انزلی یکی از قطب های گردشگری استان گیلان است و یکی از مهم ترین شهر های این استان است. مردم این شهر به زبان گیلکی صحبت میکنند. علاوه بر گردشگری این شهر دارای بزرگ ترین و قدیمی ترین بندر شمالی کشور است که خود این شهر را تبدیل به یکی از مهم ترین شهرستان های این استان کرده است.

شهر بندر انزلی نیز همانند سایر شهرهای بزرگ دارای پارک های بسیاری است و به دلیل قرار گرفتن در کنار تالاب بندر انزلی پارک های جنلگی بسیاری را داراست. در این مطلب قصد معرفی پارک های شهر و جنگلی این شهرستان را به صورت کامل داریم . برای مشاهده جاذبه های گردشگری شهرستان بندر انزلی کلیک کنید.

پارک ساحلی قدس بندر انزلی

این پارک که به بلوار ساحلی بندر انزلی نیز شهرت دارد در بخش مرکزی این شهر قرار دارد و بسیار نزدیک به پل غازیان و موج شکن بندر انزلی و سایر مکان های گردشگری این شهرستان است. به نوعی اگر شما وارد این پارک شوید میتوانید تا جاذبه های گردشگری نزدیک این منطقه پیاده روی کنید. این پارک به وسعت 35000 متر مربع است و مکانی مناسب برای گشت و گذار و مشاهده زیبایی های این شهر است. از جمله امکانات این پارک میتوان به آلاچیق های سقف دار ، تعاونی هایی برای قایق سواری در تالاب بندر انزلی ، و صندلی های پارکی و انواع رستوران ها اشاره کرد. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده تصاویر این پارک زیبا و همچنین آدرس آن وارد مطلب پارک ساحلی بندر انزلی شوید.

بلوار ساحلی قدس بندر انزلی

پارک جنگلی بندر انزلی

در قسمت ورودی شهر بندر انزلی و در اتوبان رشت به انزلی پارکی جنگلی به همت شهرداری این شهر ساخته شده است تا برای افرادی که برای چند ساعتی نیاز به استراحت داشته باشند در این پارک استراحت نمایند. این پارک دارای امکاناتی مانند آلاچیق های خانوادگی ، زمین های بازی کودکان و نوجوانان و همچنین دارای نمایشگاهی است که بدون نیاز به وارد شدن به بازار بزرگ این شهر میتوانید سوغات بندر انزلی را خریداری نمایید. جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و همچنین تصاویر این پارک وارد مطلب پارک جنگلی بندر انزلی شوید.

پارک جنگلی بندر انزلی

این مطلب به صورت کامل نیست و به صورت هفتگی و دوره ای با دریافت تصاویر بیشتر از پارک ها آپدیت خواهد شد.

طراحی و سئو توسط تیم پشتیبانی گیلان من نقشه سایت نقشه بخش گردشگری